Zářivka t5

Zářivka t5

Jestliže existuje nejběžnější typ zářivek, pak jsou to ty, které jsou přímé. Není se také čemu divit, jelikož se díky svému tvaru dají použít téměř kdekoliv. Disponují také nízkou cenovou relací a v neposlední řadě také dostupností.
Rozmach s sebou ale přinesl i náhradu, a to v podobně Led trubic. První typy, které byly vytvořeny, nebyly až tak kvalitní, jak se očekávalo. Často navíc vyžadovaly zásah do svítidla, který nebyl úplně pohodlný. Od té doby se ale situace výrazně změnila.Stropní světlo
Na Led trubice je v dnešní době možné narazit, a to hned v několika provedeních. Nechybí ani patice, která nahrazuje naši starou známou zářivku T5. Na trhu je ale možné narazit i na typy, které nahrazují elektromagnetické předřadníky.
Asi nikoho nepřekvapí, že náhrada lineárních zářivek, a to konkrétně trubicemi LED, je opravdu nejjednodušší možností, a kromě toho nepředstavuje žádný problém. Pokud ale budete používat matné trubice, pak počítejte s tím, že změny budou pouze menšího rozsahu.
Jestliže ale na trhu existuje něco, co je v moderním provedení naprosto účinné, pak je to zářivka T5. Pokud uvažujete nad jejím pořízením, pak rozhodně neuděláte chybu.Kompaktní zářivka
Když se nad tím člověk zamyslí, dojde mu, že po ekonomické stránce se více vyplatí pořízení Led trubic. Do budoucna se navíc počítá s tím, že Led svítidla se budou nacházet ve všech domácnostech. Již dávno to se svítidly tohoto typu nefunguje tak jako dříve. Od té doby se výrazně zvýšil výkon a klesla cena.
Mezi místa, kde je potřeba dodržet osvětlení podle normy, bychom mohli zařadit komerční a průmyslové prostory. Právě tady jsou Led trubice naprosto vhodné.
Pokud byste si mnohem raději než zářivky, pořídili Led trubice, pak mějte vždy na paměti, že je potřeba, aby byly matné, měly co nejvyšší úhel vyzařování, výrobce byl důvěryhodný apod.
Rozhodně ale s žádným s osvětlením neuděláte chybu. Rozhodnutí je ale zcela na vás a vašich možnostech.

Comments are closed.