Sledování vozu přes GPS

Sledování vozu přes GPS

Zjistit, kde přesně se nachází váš vůz, dnes není vůbec těžké. Důvod k tomu můžete mít jakýkoliv, například odcizení vašeho automobilu, či pouhou kontrolu nad vozovým parkem. Pořídit si takovéto zařízení dnes nevyjde ani na velkou finanční částku. Tak proč byste si ho nepořídili zrovna vy?
mobil jako navigace
Sledování vozu přes GPS je výhodný systém, který si pochvalují především ti, co vlastní flotily o stovkách osobních i užitkových vozů. Nejenže velmi zjednoduší administrativu, protože umožňuje například automatické vedení knihy jízd či zpracování cestovních příkazů, dovede ale také zjistit, zda auta nejezdí příliš rychle či neekonomicky, nebo dokonce mimo vytyčení cíl. Eviduje historii tras i dobu a čas jízdy. A pokud se stane to, že vám auto někdo ukradne, snadno si ho pomocí GPS sami vystopujete.

Velké výkony od malé krabičky
GPS je malá krabička, kterou umístíte ve svém autě. Snadno si na ní nastavíte, kde se může vaše auto pohybovat, i limity, které když překročíte, automaticky o nich budete informováni. Krabička pak pomocí mobilních dat odesílá údaje o startu a pohybu automobilu. Profesionální, tudíž dražší zařízení, dovede monitorovat také pohyby a náklon vozidla, otevírání dveří i nákladový prostor.
Řešení pro každého
Nemusíte ovšem mít velký vozový park, abyste si toto zařízení koupili. Pořídit si ho můžete i tehdy, když vlastníte jen jeden soukromý automobil. Pokud chcete v noci v klidu a bez obav spát, nechte vaše auto hlídat přes GPS systém.
hledání polohy
Snadná instalace
GPS lokátor se nainstaluje velice snadno, stačí ho totiž připojit na 12V. Pokud si na to sami netroufnete, rádi vám s tím pomohou v každém servisu. Lokátor jde také přenášet mezi více vozy, k tomu budete pouze potřebovat redukci do zapalovače, která vyjde řádově na stokoruny.
Nízká cena
Cena za samotný GPS systém vyjde od dvou do deseti tisíc, což se jistě vyplatí každému, kdo si cení svého automobilu.

Comments are closed.