Marilyn s velkým nosem?

Marilyn s velkým nosem?

Některé ženy mají tu výhodu, že jim příroda nadělila přirozenou krásu. My ostatní musíme té nespravedlivé přírodě trochu pomoci. Jak to dělaly ženy, které se svou krásou proslavily? A jen mezi námi – některé z nich nebyly zas tak velkými krasavicemi. Jen si s tímto nedostatkem uměly poradit.
Marilyn Monroe
o Když se řekne krásná žena, mnoho lidí si ještě dnes vybaví herečku Marilyn Monroe. Připadá Vám dokonalá? Nedejte se mýlit. I ona měla svůj mindrák. Tím byl příliš velký nos. Jak to zamaskovala? Změnila barvu vlasů z tmavé na blond, protáhla si černé kočičí linky u očí a zvýraznila rty. Najednou to vypadalo, že se nos stáhl o kousek zpět. A ještě jeden trik měla Marylin v zásobě. Vycpávala si podprsenku. Ne kvůli objemu. Tam k ní příroda zkoupá nebyla. Ale pokud chtěla, aby její poprsí působilo pevněji, uložila komínky mincí v místech, kde jsou bradavky. No řekněte, není to rozumně uložená měna?
o Další z krásných hereček by asi se svou kolegyní nesouhlasila v jedné věci. Brigitte Bardot tvrdila, že pokud chce být žena sexy, musí mít bezpodmínečně dlouhé vlasy. Což celý život dodržovala.

Twiggy přinesla hubenost

Znáte modelku, která si říkala Twiggy? A připadá Vám krásná? Mně také ne. Ona totiž nebyla krásná, ale byla zajímavá a neokoukaná. A co jí dodávalo tento punc?
– Pohled nevinné panenky.
– Oči orámované super dlouhými řasami.

Poté, co tato modelka vstoupila na mola, začaly se dít tři věci.
1. Výrazně vzrostl prodej dlouhých černých řas.
2. Dívky začaly nepřirozeně hubnout.
3. Do modelingových agentur se přijímaly pouze dívky s podvýživou.
brigitte bardot
Dnes tato bývalá modelka proti tomuto trendu sama bojuje.
o Další modelkou, která pomohla prodeji kosmetických výrobků, je Cara Delevinge. Poté, co udělala ze svého obočí módní doplněk, začaly se prodávat paletky na úpravu obočí. Tato současná nejlépe placená britská modelka prostě ví, jak na to.

Comments are closed.