Jak správně pozvat hosty na vaši svatbu

Jak správně pozvat hosty na vaši svatbu

Plánujete-li svatbu, ať už malou, nebo klidně větší, jistě už jste přemýšleli nad tím, jak pozvete všechny hosty. Jak tedy na to?

Nejprve oznámení

Vykřičte to do světa! A nebo si jednoduše nechejte vyrobit svatební oznámení. Jak na to? Nejprve si vypište veškeré údaje, které bude potřeba na svatebním oznámení uvést. Tedy vaše jména, datum a místo konání svatby. Poté rovněž zvolte nějaký krásný citát, kterým svoji svatbu krásně uvedete. Nyní si vyberte firmu, u které si svá oznámení necháte vyrobit. Jednou z nejlepších možností na trhu je firma GoldPress, která má mnoholeté zkušenosti s výrobou papírových doplňků na oslavy, svatby, a mnoho dalšího. Zde si můžete vybrat z nepřeberného množství druhů svatebních oznámení, a to jak z mnoha druhů papírů, tak i písma, vzorů, stylů, a velikostí. Poté si objednejte o něco větší počet, než kolik se chystáte pozvat hostů. Nezapomeňte si nechat vyrobit i vhodné obálky, do kterých budou vaše oznámení a pozvánky pasovat, a také s nimi krásně ladit.

obálka s pozvánkou

Osobní pozvání

Tradiční formou pozvání na svatbu u nás, je pozvání osobní. Hodí se to především v případě, kdy máte všechny hosty v dojezdové vzdálenosti. Je třeba se se všemi domluvit, aby byli v daný čas doma. Nechejte si upéct zákusky, a ty rozdělte do speciálních krabiček (ty si můžete nechat rovněž vyrobit tam, kde svatební oznámení), a vydejte se společně na cestu. U každého hosta se pak osobně zastavte, pozvěte jej na svatbu, předložte svatební oznámení, a nezapomeňte předat krabičku se svatebními zákusky. V případě, že bude na vašem svatebním obědě více možností na výběr (což je rozhodně rozumné, protože každý nejí vše), zeptejte se, co komu objednat, a pečlivě si to zaznamenejte.

svatební set

Pozvání poštou

Pozvat hosty poštou se hodí především v případě, že již pozvánku nemůžete doručit osobně. V takovém případě vždy odesílejte pozvánky s dostatečným předstihem. Kromě svatebního oznámení a pozvánky, jim rovněž pošlete lísteček s volbou pokrmů, který vám s potvrzenou pozvánkou odešlou zpátky.

Comments are closed.