Víte, že existuje hypotéka na pozemek?

Víte, že existuje hypotéka na pozemek?

Potřebujete peníze a rádi byste celou věc vyřešili rychle a bez složitostí, které by proces jen nekonečně prodlužovaly? Takové jednání jistě znáte z banky, a proto pokud se obáváte dalších komplikací, tak do banky raději už nechoďte a vyzkoušejte nebankovní hypotéku, která je v mnoha ohledech velmi výhodná. Je to zkrátka nabídka, jaká vám právě v situaci, kdy potřebujete peníze, přijde maximálně vhod.
Nebankovní půjčky jsou bezpečné a stejně spolehlivé jako ty z banky, takže se jich rozhodně nemusíte obávat. Pro všechny poskytovatele spotřebitelských úvěrů platí stejný zákon a stejná pravidla, takže je jedno, ke kterému poskytovateli se nyní vydáte. Tak neváhejte a využijte tuto situaci ve svůj prospěch!podnikatel, v pozadí bankovky
K typickým rysům nebankovní hypotéky patří:
To, že je velice rychlá.
To, že vám nebude komplikovat život.
To, že vám vyjde vstříc i v situaci, kdy by vás klasické banky odmítly.
Nebankovní půjčka je zkrátka flexibilní v mnoha ohledech a vy se o tom můžete sami přesvědčit, když o ni požádáte například s nižším příjmem anebo se záznamem v registru.
Pružné je dokonce i ručení nemovitostí – což je základní podmínka všech nebankovních úvěrů, abyste takovou půjčku mohli získat.bankéř se zlatým slonem v ruce
Pro nebankovní úvěry je typická záruka v podobě nemovitého majetku
Jako záruku za půjčené peníze můžete zvolit prakticky libovolnou nemovitost, neboť každý majetek má svou hodnotu. Takže si můžete sjednat například hypotéku na pozemek https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/. Jste překvapení? Neměli byste být – i nezastavěný pozemek má svou hodnotu, a v některých oblastech může být dokonce velice hodnotný. Právě proto se výše částky, kterou můžete získat, odvíjí od aktuální tržní hodnoty vaší nemovitosti. To znamená, že stejný typ zástavy může mít na různých místech jinou cenu. Takže například i s malou zahradní chatkou můžete získat úvěr na mnoho tisíc korun.

Comments are closed.