Ty nejlepší on-line hry současnosti

Ty nejlepší on-line hry současnosti

Není nic proti ničemu, pokud si občas rádi zahrajeme nějaké ty hry. Ne každého baví hrát sám, proto je lepší, když seženete nějaké hráče klidně i z druhého světadílu, aby hráli s vámi. V dnešní době internetu to není zas taková hrůza a ostatně můžete se dostat okamžitě do kontaktu. Nyní se podíváme na list on-line her, které nejsou pro nějaké občasné hráče nebo to nejsou žádné přiblblé hry na mobilu ani sociálních sítích – mluvíme tady o nějakém seriózním hráčství!
silueta vítěze
1) League of Legends a DOTA
Nejpopulárnější MMO hry do tohoto data jsou přesně tyto. Obě jsou jednoduché na ovládání, jednoduché na oslnění, jednoduché na zabavení a jednoduché na hraní. Není tam nic, co by běžnému hráči zabralo příliš dlouho. Člověk musí mít jenom rychlé reflexy a trochu jemné motoriky v prstech. Připojíte se do nějaké nové hry, vyberete si hrdinu, kterého budete ovládat a pustíte se do boje. Jednoduchá pravidla.

2) World of Warcraft
Dnes již starší hra, která má ale stále své kouzlo a stále si drží miliony hráčů denně po celém světě, protože neustále pokračuje při rozšiřování svého RPG světa. Role playing games, tedy hry na hrdiny, jsou často nejpopulárnější, protože dovolí hráči vytvořit si svou vlastní postavu, reprezentace sebe sama ve hře, dle svých preferencí a vydávat se na dobrodružství po herním světě.

3) Pillars of Eternity
Není lepšího nástupce pro dnes už legendární Icewind Dale nebo Baldur’s gate, než právě Pillars of Eternity. Hra založená na DnD systému z pohledu třetí osoby, kdy ovládáte skupinu dobrodruhů v čarovné zemi plné krveprolití i vykoupení. Volný svět, který vám dovolí, spolu s vašimi spoluhráči, ovlivňovat své okolí pomocí kouzel, síly, mečů a intrik.
ovladač na hry
4) Call of Duty, Counter-strike, Titan’s fall, Battlefield apod.
On-line shooting games, tedy česky střílečky. Všechny jsou na stejný princip – zapojit se do hry, nabít pušku a střílet. Kdo zastřelí více hráčů a umře, co možná nejméně vyhrává. Jednoduchá hra bez nějakého hlubšího smyslu. Hraje je spousta malých dětí, které budou řvát, že spali s vaší matkou, pokud prohrají.

Comments are closed.