Snaží se vás okolí rozdělit?

Snaží se vás okolí rozdělit?

Zamilovat se můžete do kohokoliv. A jelikož lásce neporučíte, může se stát, že si vyberete osobu, kterou vám vaše okolí jednoduše neschválí. Musíte se tedy připravit na to, že váš vztah bude pod neustálým tlakem toho, jak ho vnímají lidi kolem vás, kteří jsou přesvědčeni o tom, že byste měli jít od sebe.
polibek pod stromem

Hlas rodičů jako nekompromisní verdikt

Všichni máme vůči našim rodičům respekt a vážíme si všeho, co pro nás dělají. V momentě, kdy se však začnou míchat do našich osobních záležitostí, už to taková hitparáda není. Máte pocit, že vám dávají více než najevo to, že jste si vybrala špatného muže a jediné, co si přejí je to, abyste se rozešli? Válčit s nimi navěky nemůžete a rovněž jich nemůžete ani obcházet na úkor vašeho vztahu.
Jediné, co vám zůstává, je pevně doufat, že jednou vašeho partnera přijmou tak, jak jste to udělala vy.
muži na pivku

Kamarádi vašeho partnera a jejich vliv

Může se stát a nutno říct, že se stává poměrně často, že nejen volba muže, ale i partnerky musí projít jakousi schvalovací volbou. Pokud jste na kamarády vašeho partnera neudělala právě ten nejlepší dojem a jsou přesvědčeni o tom, že k němu nepatříte, věřte, že se k němu tato informace dostane a budou se snažit mu důvody k rozchodu s vámi – přednášet den co den.
Vy můžete udělat pouze jedno. Přesvědčit jeho přátelé, že za to stojíte a jste ženou, se kterou bude jejich kamarád šťastný. A samozřejmě kvůli vašemu partnerovi se pokusit o to, vycházet s nimi co nejlépe.
dívka s růží

Bývalá přítelkyně

Myslíte si, že je bývalá holka, se kterou chodil váš partner, je pro něho už dávno tabu? Omyl, ještě pořád má na něho vliv (i když ne takový) jako třeba vy. Pokud se ovšem rozešli jako kamarádi a v dobrém, berte ji jako možné ohrožení, protože v situaci, kdy se vás snaží lidi kolem vás rozdělit, může být pro něho „bývalka“ slabost.
Měla byste si s ní promluvit osobně a dát jí na známost, že je partner, který ji možná ještě přitahuje obsazený a nehodláte se ho vzdát. A vašemu milovanému dokázat, že lepší ženy než vás, na světě už není.

Comments are closed.