Tenisové míčky Dunlop pro široké možnosti využití

Tenisové míčky Dunlop pro široké možnosti využití

Že si zahrajete s tenisovými míčky Dunlop tenis, a třeba odehrajete i zápas na špičkové úrovni, je jasné. Míčky však můžete využít i jinak, a velice zábavně.

Vezměte si je do práce – pokud pracujete v kanceláři nebo někde, kde vykonáváte sedavé zaměstnání, a jste pracovně vytíženi natolik, že vám hrozí chronický stres, může se vám tenisový míček Dunlop Sport Oáza hodit jako perfektní antistres. Je vhodný z toho důvodu, že má optimální velikost na pohazování si v jedné ruce, je chlupatý, takže vám nebude z ruky padat, je sytě barevný, což vás rozveselí, a je také měkký, takže vás to nebude bolet.

Cestujte s nimi ve vlaku – tenisáky se hodí i pro pohazování si ve vlakovém kupé, pokud tam cestujete v partě přátel. Můžete si s ním házet proti sobě anebo si s ním pohazovat podobně, jako v zaměstnání. Teoreticky by to šlo i v autobuse nebo v letadle, ale tam záleží na benevolentnosti přepravců a spolucestujících.

tenisový míček

Házejte je psovi – máte doma psa nebo kočku? Možná je tenisák začne bavit a vy tím pro něj najdete další uplatnění.

Zahrajte si fotbálek – vyhledejte šikovnou rovnou plochu, třeba asfaltovou silnici nebo vybetonované prostranství, a tam proti sobě postavte dvě malé branky, nebo si je jen namalujte křídou. Hrát fotbálek s tenisákem je velmi zábavné a hlavně náročné zejména na šikovnost. Vyzkoušejte a uvidíte, třeba vás to bude bavit.

tenisové míče

Zahrajte si hokej – nejen fotbálek, ale i obdobu pozemního hokeje. Stačí vám k tomu docela obyčejné hokejové hokejky, pevná obuv a lehké oblečení, no a možná i nějaký ten chránič na kolena a na lokty. Takto se mládež bavila hlavně za socialismu, kdy k tomu byla vhodná příležitost a více možností ve městech na volných otevřených plochách. Tehdy také na sebe měli lidé více času venku, neexistovaly mobilní sítě a nikdo netrávil volný čas pobytem ve virtuálním světě Internetu a hlavně na sociálních sítích.

Comments are closed.