S trampolínou 305 cm proti vaší nadváze

S trampolínou 305 cm proti vaší nadváze

Také se vám stává, že při pohledu na číselnou hodnotu na displeji vaší osobní váhy nevěřícně kroutíte hlavou, jak je možné, že jste zas tři kila přibrali, a přitom neznáte příčinu? Možná, že není tak zjevná, ale může to být nejen nevhodná strava s nedostatkem vlákniny a přebytkem jednoduchých sacharidů, může jít o nedostatek pohybu kvůli sedavému způsobu života. Lidé se dříve více pohybovali po svých, pracovali převážně manuálně a bez podpory strojů a zařízení.

trampolína s ochrannou sítí

Jestliže vás pohled na váhu zaskočil, je to alespoň dobré znamení, že se pravděpodobně rozhodnete situaci změnit. Vytrvejte ve svém snažení, bude to stát za to, pokud najdete i vhodný způsob, jak se hýbat – zdravě, nenásilně a přitom i zábavně.

Šetřete si klouby, budete je ještě potřebovat

Kdo se domnívá, že právě v této chvíli je vhodná doba k tomu, obléknout tenisky a vyrazit do terénu jako atlet, měl by si uvědomit, že jeho klouby, zvláště ty kyčelní, kolenní klouby a kotníky budou muset čelit nepřiměřené zátěži při dopadu na tvrdou podložku. Běhání je pro otylého člověka nevhodný sport, než se vám podaří zhubnout, můžete skončit na ortopedii a ve finále se vám pak pracně shozená kila zas vrátí.

chlapec na trampolíně

Postupujte systematicky, postupně, po krůčcích, na trampolíně 305. Výsledky se začnou dostavovat již po několika dnech, musíte ale cvičit pravidelně, každý den alespoň pět až deset minut. Skákání na trampolíně je diametrálně odlišné od dopadů na tvrdý asfaltový či travnatý povrch, pružná plocha tlumí nárazy mnohem více, a že máte nadváhu, na kloubech nepoznáte.

Trampolínové skákání je ovšem velmi účinné, abyste se udrželi na nohou a byli fit, musíte vynaložit mnoho námahy a spálit spoustu kalorií, proto je tento sport podporován pro zdravé hubnutí již mnoho let. Myslete také na vaše chodidla, ta venku v obuvi pod tlakem nadměrné váhy vašeho těla trpí, ovšem na trampolíně (pokud skáčete naboso) podpoříte správný vývoj nožní klenby a zabráníte tím plochým nohám.

Comments are closed.