Inspirujte se bio, ekologicky i alternativně!

Inspirujte se bio, ekologicky i alternativně!

Letošního Festival Evolution 2018 je doslova za dveřmi a zbývá do něj již jen několik týdnu, neboť se uskuteční ve dnech 23.-25. března 2018. A na co se o tomto jarním víkendu můžete těšit?Tak jako v minulých ročnících na vás čekají aktuality a novinky ze světa bio stylu, zdraví, ekologie, alternativních směrů i v oblasti vztahů a osobního rozvoje.
zelení lidé
Pokud vás tedy zajímají různé zdravé a alternativní životní styly, veganství, vegetariánství nebo vitariánství, pak je tato zajímavá a výjimečná akce určena právě vám.Více než čtyřistovky vystavovatelů, přes dvě stovky účinkujících a domácích i zahraničních hostů se představí se zajímavými informacemi, ale i nabídkou raw food, bio a fair trade potravin a v neposlední řadě i přírodních, ekologických a šetrných kosmetických produktů a prostředků pro domácnost.
zelené město
Přednášky a workshopy

Za pozornost budou stát i zajímavé přednášky a workshopy na různá aktuální a ožehavá témata. Na své si přijdou všichni, kteří řeší vztahové záležitosti, chtějí se osobně rozvíjet, nebo se ve svém dosavadním životě někam posunout. Zajímavé informace zde naleznou všichni návštěvníci bez rozdílu-singl, páry, budoucí i stávající rodiče. Vystoupí například Octavio Rettig, Milan Studnička, Tomáš Rychnovský a další zajímavé osobnosti.

Martina Suchánková ze společnosti Rozaliorodičům vysvětlí informace kolem očkování, rodiče, kteří vybírají pro své děti školu, by zase neměli chybět na přednášce Pavla Kreamara z Institutu pro podporu inovativního vzdělání, která se zaměří na otázku alternativních škol. A pokud bojuje vaše dítě s matematikou, pak zajděte i na přednášku Kalmana Horváta, která bude o MateMagice.
za veganství
Zajímavou součástí festivalu bude také sál s pohybovými aktivitami, kde se budete moci odreagovat pohybem, tancem, nebo třeba cvičením jógy.Děti i jejich rodiče tak, jako i v minulých ročnících, budou moci využít i dětský koutek Rossmánek s různě zaměřenými dílnami, workshopy a soutěžemi.

O oblibě tohoto výjimečného festivalu svědčí nezměnitelný fakt, že jej v minulých ročnících, navštívily tisíce spokojených návštěvníku, zúčastnilo se ho mnoho vystavovatelů a zajímavých domácích i zahraničních hostů.

Comments are closed.