Čaga – zázrak čínské medicíny

Čaga – zázrak čínské medicíny

Čaga nebo rezavec šikmý (Inonotus obliquus) patřil od vždy mezi léčitelské zázraky např. v tradiční čínské medicíně nebo i v lidovém léčitelství. Bez problémů na něj narazíte na území celé Eurasie, ale také ho najdete i v severní Americe – hlavně tedy v oblastech, kde se vyskytují opravdu nízké teploty.

Čaga je zázrakem čínské medicíny

Příroda čagu spíše vnímá jako škůdce, která pouze způsobuje postupnou a pozvolnou hnilobu napadených stromů. V čínské medicíně spíše panuje názor, že rezavec šikmý Naklíčeno je pravděpodobně tou nejlepší věcí, se kterou můžete bojovat proti autoimunitním onemocněním nebo doporučuje se také jako podpora při léčbě rakoviny. V sibiřské čaze se nachází celá spousta sloučenin, která budou vašemu organismu nápomocná např. betulin, kyselina betulinová, polysacharidy, účinné antioxidanty, vitamíny, minerály a stopové prvky.

Existují také teorie, že údajně tato houba detoxikuje, vyživuje, pomáhá tělu v boji se stresem a dodává energii, ale nemáme dostatečná studie, která by tyto účinky potvrdila.

Koupíte ji u nás ve formě prášku a tablet

Rezavec šikmý si můžete na našem e-shopu naklíčeno.cz koupit ve dvou praktických podobách ke každodennímu použití: tablety a prášek. Tablety samozřejmě stačí jednoduše zapít dostačujícím množstvím tekutin. V případě prášku máte dvě možnosti. Můžete si ho přisypat k jídlu nebo klidně si ho připravte jako čaj.

Čagu, kterou od nás koupíte pochází z estonského ekologického zemědělství. Máte díky tomu stoprocentní jistotu nezávadné kvality a skvělé bezkonkurenční ceny.

Pokud máte zájem o takové články, kde se něco dozvíte o alternativních metodách léčby nebo suplementace, tak se podívejte na náš blog. Doporučujeme vám také navštívit náš e-shop, kde máme opravdu širokou nabídku ekologických a prospěšných vašemu zdraví doplňků. V případě, že si nebudete úplně jisti s výběrem, tak rozhodně neváhejte a kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.


Nezařazené
Comments are closed.