Vyklízení prostor s dodávkou zvládnete sami

Vyklízení prostor s dodávkou zvládnete sami

Nacházíte se v situaci, kdy potřebujete co nejrychleji vyklidit sklep, byt, rodinný dům, garáž, starou půdu, sklad a další prostory, v nichž se nachází větší množství předmětů? Pak pravděpodobně budete nejprve řešit způsob, jak to budete provádět. Máte více možností – za prvé objednat stěhovací či vyklízecí firmu. To bývá akce na pár hodin, o nic se nestaráte, jen platíte za smluvenou službu, ale zas je to poměrně velká částka. Chcete-li výrazně ušetřit, vyplatí se zkusit to sami. Můžete se do toho pustit s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze 4.

klika od dveří domu

Rezervace vozidla a dodržení smluvních podmínek – jediné, co musíte bezpodmínečně dodržet, je včasná rezervace vozu, může se totiž stát, že při volbě na poslední chvíli nebudou auta k dispozici. Bude od vás pravděpodobně vyžadována kauce a při navrácení vozu plná nádrž paliva (dotankované palivo). Dbejte také na to, aby vůz byl vrácen nepoškozený (i uvnitř) a také čistý.

kartonová krabice

Noční vyklízení – výhodou svépomocného vyklízení je i možnost volby vhodného času. Pokud vám nevadí déle ponocovat nebo ráno brzy vstát, využijte tohoto okamžiku, protože v této době je na silnicích malý provoz, venku se nepotuluje mnoho zvědavců, pravděpodobně vás nikdo nebude rušit a zdržovat od práce a také je v noci příjemnější teplota, pokud se do vyklízení pustíte v horkém létě.

Pamatujte na rozvahu a časový rozvrh – velmi důležité je vrátit vozidlo včas, v dohodnutém termínu. Proto mějte vytvořenou alespoň přibližnou rozvahu, časový itinerář vaší práce, případně předem nachystejte vše, co budete jen do auta nosit a převážet. Jakmile budete mít hrubý odhad, kolik času vám vyklízení asi zabere, sjednejte si podle toho délku pronájmu.

Pozor na poškození auta uvnitř – uhlídat poškození auta zvenčí je snazší, při vyklízení totiž můžete snadno poškrábat uvnitř korbu zavazadlového prostoru. Pamatujte na to a mějte připravené polstrování, např. staré deky, matrace, polštáře, molitan, bublinkovou fólii atd.

Comments are closed.