Luxusní olivové oleje najdete u nás

Luxusní olivové oleje najdete u nás

V kuchyni se neobejdete bez…?
Oleje. Jen velmi málo věcí můžete připravit bez oleje, případně jiného tuku. Největší počet pokrmů se připravuje na oleji. Vždy záleží na kvalitě zvoleného oleje, protože jeho chuť ovlivňuje chuť výsledného pokrmu. Určitě víte, že v supermarketech najdete mnoho druhů olejů, které můžete koupit. Ale asi je vm jasné, že s kvalitou to nijak valné nebude. Hledáte nejlepší olej, který dodá skvělou chuť jak studeným, tak teplém pokrmům?

olej v misce

Olivový olej extra panenský je typický zejména pro mořskou kuchyni, kde se používá již dlouhá staletí. Odtud pochází většina olejů, které najdete na našem e-shopu. Nabízíme jak běžně dostupné oleje tradičních výrobců, tak skutečné skvosty. Máme i velmi drahé oleje, které mohou být perfektním dárkem pro ty, kteří ocení vysokou kvalitu surovin.

Odkud máme oleje? Najdete u nás nejlepší olivové oleje z

  • ŘeckaItálie
  • Španělska
  • Chorvatska

Právě v těchto státech najdeme největší produkci těch nejlepších olivových olejů. I na dovolené můžete potkat olivové sady, ze kterých pochází vynikající extra panenské oleje. Tyto oleje jsou typické pro studenou kuchyni, zejména pro zeleninové a těstovinové saláty, různé zálivky, omáčky a podobně. Rozhodně s nimi neuděláte chybu ani při použití v teplé kuchyni. Zkuste naložit steak do takto kvalitního oleje, rozdíl poznáte již při prvním soustu.

olivový olej

Degustační sady i velká balení
Nemáte s olivovými oleji zkušenosti, a chcete nejprve zjistit, zda by vám chutnal? Najdete u nás malá degustační balení. Pro milovníky olivových olejů máme i ochucené oleje například lanýžem. Spotřebujete oleje opravdu hodně? Pak vás určitě potěší, že vám můžeme nabídnout velké balení v plechovém kanystru, kde se olej dobře uchovává a odkud se snadno dávkuje. Najdete novou složku svých pokrmů, a dopřávejte si ty nejlepší oleje. Opravdu poznáte i vy rozdíl mezi marinádou z kvalitního olivového oleje a mezi marinádou z řepkového oleje za pár korun.

Comments are closed.