Rok 2017 představil nové vozy

Rok 2017 představil nové vozy

ŠKODA VISION E
– Některé studie nových vozů jsou přímým předobrazem sériového auta. Přesně to je Vision E, v roce 2020 má s tímto velmi futuristickým designem dorazit první plně elektrická škodovka v historii na trh.
VOLKSWAGEN I.D. BUZZ
– Svým vzhledem jasně tento nový vůz odkazuje na kultovní auto, které sloužilo jako známá dodávka skupiny Hippies. Tohle auto zamíří do výroby za pár let a také jako elektromobil.
klasický VW
KIA PROCEED
– Tento rudý koncept, naznačuje podobu chystané nové generace ceedu. Vznikl přímo ve Frankfurtu v designerském studiu vozů Kia.
BMWI VISION DYNAMICS
– Zatím se jedná o studii elektromobilu, u kterého BMW slibuje dojezd 600 km, nejvyšší rychlost 200 km/hod a zrychlení z nuly na 100 km/hod za čtyři sekundy a časem by z něho měl být další sériový elektromobil BMW i5.
AUDI AICON
– Dalším velkým tématem auto průmyslu dneška je autonomní řízení. Audi je v tomto ohledu velmi aktivní. Tento koncept tak již ani nemá volant, vše obstará robot.
automobil na louce
SMART VISION EQ
– Sympatická dvoumístná bublina jezdí na baterky a je zcela autonomní, posádky při jízdě může hrát i karty.
AUTO PRO AFRIKU
– Slovenský raketový inženýr Martin Šoltés chce postavit Afriku na kola. Rodák ze Spišské Nové Vsi na to v projektu na mnichovské polytechnice postavil ACAR. Náklaďák na baterky, který se s cenou musí vejít do 10 000 Eur, tedy necelých 270 000 Kč. Projekt chce dotáhnout do finální výroby přímo v Africe.
Borgward v saloně
BORGWARD
– Koncern Borgward platil v polovině minulého století za jednu z nejvýznamnějších a nejprogresivnějších německých automobilek. Nyní je zpět s vozy SUV pod čínskou taktovkou.
CHERY
– Velká čínská automobilka přichází s touto značkou v podobě vozů SUV. Tento parádní koncept, který má podle všeho namířeno do výroby, je dílem mladého francouzského designéra Alana Derosiera.

Comments are closed.