Pletivo pro každou příležitost

Pletivo pro každou příležitost

Jestliže žijeme v panelákové domě nebo městské zástavbě, asi problém s oplocením řešit nebudeme. Většinou je v těchto případech naše jen to, co se nachází za dveřmi do bytu. Ale na vesnici nebo periferii města je to o něčem jiném. Tam míváme kousek vlastního pozemku u domu a rozhodně budeme chtít, aby o tom věděli i ostatní. Jak jim to dáme najevo? Jednoduše. Postavíme si plot. Pokud si nechceme připadat jako za zdmi věznice Mírov, pak nám bude dostačovat plot, který je z poplastovaného pletiva. Je to rozhodně mnohem levnější varianta nežli plot kamenný, kovový nebo dřevěný.

hřiště

·         Vybírat můžete podle několika kritérií.
·         Podle toho, jakému typ pletiva dáváte přednost.
Jedním z nich je čtyřhranné. Pletivo na oplocení se dá pořídit ve dvou variantách.
a)     Pozinkované– jedná se o nejlevnější variantu. Nevýhodou je náročnější montáž a postupná oxidace.
b)    Kombinace zinku a PVC– pozitivem je nejen reprezentativní vzhled, ale i skvělé mechanické vlastnosti. Z tohoto důvodu vydrží dlouhou dobu jako nový.

K dispozici je několik barevných variant

Oplocení se nepoužívá pouze k vymezení vlastního prostoru, ale je to praktická věc při zabránění útěku hospodářských zvířat z vašeho pozemku, a naopak vniknutí nežádoucích zvířat. Kromě toho má pletivový plot své využití i ve městě, kde jsou tímto způsobem zabezpečena dětská hřiště.

·         Maminky nemusejí mít strach, že jim dítě v nestřežený okamžik vběhne pod auto a také, že se na pískoviště nedostane nějaký pes.
Ten, kdo touží po originalitě, může zvolit některou barevnou variantu oplocení. Příjemně se vyjímají zářivě jasné barvy

zelené oplocení

–         modrá
–         červená
–         žlutá.
Chovatelé zase určitě uvítají poplastovanou svařovanou chovatelskou síť, která má všestranné využití. Může sloužit jako ochrana prosti škůdcům. Rovněž je to vhodný materiál do voliér a králíkáren a také na výrobu kompostů.

Comments are closed.