Letní koupání

Letní koupání

Bazén na zahradě je snad dnes i povinností. Není domku kde by nebyl a není rodiny, která by toho v létě nevyužívala. Hlavně děti jsou nadšeny. My jen musíme bedlivě dohlížet, aby se nezranily, hlavně když do bazénu lezou a obráceně. Pokud nemáme schůdky, může to být někdy problém, nota bene, že ty menší děti mohou spadnout. Tedy, pokud máme bazén, který není zapuštěný do země. Proto je dobré zvážit pořízení žebříčkových schůdků, když jiné nevyhovují.

Děti v bazénu

Mohou to být právě schůdky k bazénu Chlorito. Proč zrovna tyhle?

Na to je velmi jednoduchá odpověď. Protože je zde velký výběr všemožných kombinací a také různých velikostí. Jen si musíte proměřit okolí vašeho bazénu a jeho okraj, abyste věděli, které rozměry vám budou nejlépe vyhovovat. Vždy mějte na paměti, že jde o vaši bezpečnost a pohodlí. Není, proto dobré je pak jen o něco a nějak opřít, však se to poddá. To může být dosti velká chyba a omyl. Nesmíte se pak divit, že dojde k nepředvídané situaci, po které se v tom lepším případě pouze zasmějete, ale v tom horším to může skončit i tím, že budete nuceni volat sanitku.

Proto nic nedbejte „rady dobrých kamarádů“, ale přečtěte si řádně instrukce a při montáži postupujte přesně podle nich.

Celý výrobek je pochopitelně z nerezový materiálů, takže není třeba nějakých dalších povrchových úprav, ani ničeho jiného. Samozřejmě že se může stát, že někde něco ztratíte, po zimním skladování se může nějaký šroub či matka někam zakutálet. Ale v tom případě není dobré jej nahrazovat obyčejným klasickým, nýbrž je dobré si objednat naprosto stejný nerezový.

Občerstvení u bazénu

Takže když už máte vše hotovo, můžete začít zkoušet. Pokud zařízení drží a „sedí“ pevně, směle můžete začít s používáním. Zpočátku je třeba občas mrknout na to, zde se konstrukce neviklá, ale pak již je to naprosto bez starostí. Schůdky vám budou sloužit celou sezónu.


Nezařazené
Comments are closed.