Zamezte zbytečnému nepořádku

Zamezte zbytečnému nepořádku

Už jste celí zoufalí z pubescenta, který si odloží šatstvo a příruční batoh, kamkoliv se mu zachce? Je Váš manžel podobného ražení? Nemá daleko k tomu, aby svou téměř dokonalou lenost dovedl na vrchol? Narážíte denně na odložené svršky? Denně honíte oba, aby si své věci, které někde po bytě pohodí, uklidili? Zamezte každodennímu nepořádku obyčejným věšákem na zeď !


bílé věšáky

Stokrát nic umořilo osla.

Je to až otravné, když se denně potýkáte se stejnými prohřešky svých dvou mužů v domácnosti, viďte? Každodenní zlobení se s opakujícími se úkony! Je to tak unavující! Už Vás prostě nebaví stále dokola lamentovat nad tím, že si nemůžete pohodlně sednout k jídelnímu stolu, protože židle se pod tíhou kalhot a mikin ráda překlopí, nebo Vám zbyde jen malé místo na sezení.

Nepořádku předejdete snadno.

Už se přestaňte stresovat pohozenými věcmi po bytě a učiňte významný krok. S věšákem na zdi učiníte přítrž válejícím se svrškům! Pokud těm dvěma nestačí věšák v předsíni, pořiďte další do pokoje svého pubescenta a také do ložnice svému manželovi.

Ve vašem bytě dojde k razantním změnám. Vaši drobečkové nebudou muset provádět tak náročnou činnost, jako je otevření skříně a uložení věcí do příslušné police, či pověsit na příslušné ramínko. Své věci na sebe pověsí na šikovný věšák na stěně. Takový pohyb snad zvládnou! Židle a opěrky sedací soupravy zůstanou náhle volné! Po bytě se neobjeví pohozená část oděvu. A všichni budou spokojení.


praktický věšák

A nejsou dobré jen pro domácnost.

Věšáky na stěnu využijete i v prostorách kanceláří ve firmě. Nakonec, proč byste nemohli mít hned u vchodu jeden takový, aby si případné návštěvy mohly odložit své svršky bez toho, abyste je museli Vy složitě ukládat na ramínka do skříně.

Víte, věšáky na stěně jsou fajn, protože dokážou vymezit jasný prostor pro odkládání čehokoliv. A že máte na výběr, o tom není pochyb!

Comments are closed.