Neobvyklé zlatnické služby

Neobvyklé zlatnické služby

Lidé se šperky zdobili už odpradávna. Vyráběli je ze všech dostupných materiálů. Z kostí, mušlí a kamene. Nesešlo na tom, zda to byli muži nebo ženy. Po ozdobách toužili obě pohlaví. Výroba šperků, proto také patří mezi nejstarší povolání. V dílnách šperkařských mistrů, byla vyrobena krásná starožitná díla, která dnes mají obrovskou historickou hodnotu.
indické šperky
Ani dnešní doba, nepřinesla v tomto směru mnoho změn. Stále se beze zbytku zdobí muži stejně rádi jako ženy. Jen výroba šperků, prošla proměnou. Změnila se technika výroby a použití některých materiálů.
Dnes si také můžete nechat vyrobit originální šperk na zakázku. Zlatníci vám vyrobí náušnice, prsteny, řetízky, přívěsky, ale i manžetové knoflíčky nebo brože na oblek. Zlatnické služby, nabízí mnoho druhů zpracování drahých kovů a drahých kamenů. Šperk si můžete nechat navrhnout podle vlastní představy. Předložit můžete i fotografii, vámi vytouženého šperku. Nejčastěji se na zakázku nechávají vyrobit snubní prsteny.
vzácný diamant
Jakou barvu zlata preferujete a v jaké ryzosti si necháte šperk vyrobit, záleží jen na vás. Od ryzosti zlata, se bude odvíjet cena vyrobeného šperku.
Většina zlatnictvích, se kromě výrobků na zakázku, zabývá opravami šperků a prodejem šperků strojově vyráběných.
Oblíbeným hitem poslední doby, je přenos fotografii na šperk. Můžete tak mít své blízké stále u sebe. Fotografie je přenesena, speciálním gravírováním přímo na přívěsek. Současně s fotografií, můžete nechat do přívěsku vyrýt text podle vašeho přání.
prsten a perly
Velmi oblíbeným šperkem, zvlášť ženami, jsou briliantové prsteny. Neméně oblíbené jsou šperky s perlami a drahými kameny. U šperků vyrobených z briliantů, si nechte vždy vystavit certifikát pravosti.
Máte doma nějaké rozbité šperky, kterých se chcete zbavit? Nabídněte je ve zlatnictví k výkupu. Šperky od vás budou vykoupeny podle aktuální ceny kovu – zlato, stříbro.

Comments are closed.