Neni značka jako značka

Neni značka jako značka

Ještě je pořád počasí na draka, tak je potřeba se pořádně oblékat. Ale vybrat to správné oblečení je někdy nadlidský úkon. Na trhu je velký výběr, někdy se zdá, že až nepřeberný. Otázkou však zůstává, kde je kvalita a co splňuje podmínky hledaného produktu. Je mnoho aspektů, které jsou důležité. Například materiál. Určitě nechceme oblečení, které je vyrobené z ledasčeho. Oeko-Tex® 100, pokud má látka takové označení, tak víme, že prošla mezinárodním certifikačním systém, který schvaluje jen zdravotně nezávadné materiály.

počasí na draka

Takový test najdeme třeba u mikiny KARI TRAA SANNE LONG SLEEVE V tomto chladném počasí vás ochrání i před nepříjemným větrem. Design tohoto kousku je vcelku jednoduchý. Ten kdo nemá rád velká loga, která zabírají i celou přední nebo zadní stranu oblečení, tak zde ocení minimalistickou značku. To je další důležité kritérium – design. Vyberou si zde i ti co mají rádi oblečení v jedné barvě a naopak i ti co radši pestré barevné vzory. Ale v obojím případě je výhoda, že jsou vkusně provedené. Kari traa mikina má vícero provedení, které naleznete na kliknutí na odkaz. Pokud jste milovníky outdoorových aktivit, tak zde budete jistě spokojení.

výlet do přírody

Dalším aspektem, díky kterému si vybíráme je cena. Taky jde ruka v rukávě kvalita = cena. To je to co nás zajímá. Jak už jsem psala, že se jedná o materiál, který je podrobený jedním z mezinárodních testů, tak bych se nebála, že to budou nekvalitní kousky. Pokud plánujete výlet někam do přírody a chcete být přichystaní i na nepříznivé podmínky, tak určitě zvažte tyto mikiny nebo mají v nabídce i svetry pro chladné večery u táboráku nebo u pozorování hvězd. Dle mého názoru nemůžete nákupem prohloupit. A ještě jedna výhoda na vrch – chráníte životní prostředí, protože tyto kousky jsou vyráběné z recyklovaného polyesteru.

Comments are closed.