Střet s agresorem můžete vyhrát

Střet s agresorem můžete vyhrát

Můžete být sebevětším zastáncem mírumilovného přístupu k lidem, ale s některými lidmi není radno tento postup uplatňovat. V dnešní době existuje spousta osob, které Vaši slušnost a mírumilovnost berou jako slabost. Právě proto se může lehce stát, že si Vás vyberou za oběť.

bojovnost

Pokud půjde o napadení slovní, můžete odejít. Ale pokud dojde k fyzickému napadení? Víte, jak se ubránit? Rychlý úprk je dozajista tím nejlepším, co můžete v dané chvíli učinit. Ale půjde to tak lehce, když je útočník silnější? Na rychlý útěk se samozřejmě dejte, ale nejprve útočníka lehce zneškodněte . To je opravdu jediná obrana, která sice s Vaším přesvědčením nesouvisí, ale je zcela účinná. Zachráníte si nejen zdraví, ale možná i svůj holý život!

Nebraňte se nošení obranné zbraně, která útočníkovi neublíží. Zbraně, která útočníka jen na chvíli paralyzuje. A ta chvíle bude stačit pro Vaše vysvobození!

Určitě by pro Vás bylo nemyslitelné, abyste ublížili druhému člověku. Ale mějte na paměti, že ten druhý má nekalé úmysly. A nikdy nevíte, kam až by zašel, kdyby nedosáhl svého. Do hlavy mu nevidíte. Na Vaše domluvy v momentě fyzického napadení nebude určitě čas. A mluvit o tom, že dělá špatnou věc? Na to je trochu pozdě, nemyslíte? Možná jde o ztracenou existenci, které je těžké pomoci. Moment, kdy měl útočník ještě šanci na to, aby se stal lepším už dávno prováhal. A Vy to v dané chvíli určitě nenapravíte. V danou chvíli musíte za každou cenu ubránit sami sebe! Na to myslete především.

paralyzér

Seznamte se s paralyzéry.

Ať je to, jak chce, Vy přece hned paralyzér použít nemusíte. Přesto je dobré se seznámit s tím, jak pracuje, co se stane člověku, který Vás napadne, když paralyzér použijete. Sami uvidíte, že nejde o zbraň, která zabíjí. Jde o přiměřenou obranu.

Zachovávejte svůj mírumilovný přístup k lidem. Proč ne? Ale buďte připraveni s paralyzérem v kabelce čelit útokům, které slovem rozhodně nezastavíte.

3.6/5 - (5 votes)
Comments are closed.